Yazılım Çözümleri Danışmanlığı

FiCoSoft Yazılım Çözümleri Danışmanlığı

İş süreçlerin digitalleştirilmesi otomasyon ,verimlilik ve yönetim karar desteği sağlaması nedeni ile işletmelerin en önemli rekabet avantajıdır.
FiCoSoft işletmenizin ihtiyaç duyduğu gereksinimler için en uygun çözümün doğru bir şekilde analiz edilerek belirlenmesini ve optimum çözümün gerçekleştirilerek başarılı bir şekilde canlı kullanıma alınmasında danışmanlık sunar.
FiCoSoft Müşteri İlişkileri Yönetimi için ihtiyaç duyacağınız yazılımlar , satış ve dağıtım kanal yönetimi , online işlem kanalları yazılımları ve çağrı merkezi çözümlerinde servis odaklı mimari çözümler sunar.
Ayrıca SAP sistemlerinin non SAP sistemleri ile entegrasyonu için gerekli çözümler FiCoSoft envanterindedir.

SAP standart uygulamalarla karşılanamayan müşteri isteklerinin, şirketlerin gereksinimlerine uygun hale getirilmesi için uygulama geliştirme yetkinliğine ihtiyaç duyulur. Tecrübe, teknik bilgi, analitik çözüm becerisi bu noktada önem kazanır ve ortaya çıkan ürünün kalitesini etki eder. Ficosoft size en hızlı ve uygun maliyette çözümler sunar.
SAP Modül danışmanlığında kritik başarı faktörlerimiz arasında yer alan minimum kod geliştirmesi ile SAP çözümü sunulması ilkemiz doğrultusunda ABAP geliştirme ihtiyaçlarını hassasiyetle belirleyip maliyetleri kontrol altına alınmış SAP yazılım çözümleri üretiyoruz

FiCoSoft Yazılım Çözümleri Danışmanlığı

FiCoSoft bilgi birikimi; iş süreçlerinize özgü tüm süreç otomasyon ihtiyaçlarınızın Yazılım Geliştirme Hayat Döngüsü prensiplerine göre projelendirilerek geliştirilmeisni ve operasyonunu garanti eder.
Tüm yazılım ihtiyçları projelendirilerek anahtar teslim gerçekleştirilir.
Bu kapsamda:
Gereksinimin belirlenmesi ve Fizibilite
İş ve Teknik Analiz
Çözümün Oluşturulması
Yazılm Geliştirme ve Çözüm Platformunun Sağlanması
Test
Canlıya Geçiş ve Yaygınlaştırma
Operasyonel Desteğin sağlanması ve Sorun giderme
Bakım Anlaşmaları
aşamalarında yanınızdayız.

İşletmenizin webde yer alması , facebook,twitter,linkedin,youtube,google plus,bings,yandex,harita konumlandırma ve tanıtım, adwords,adsense,analytics gibi ortamlarda yer almanız, web reklam kampanyası yönetimi,
sosyal medyada ve sözlüklerde sizinle ilgili haberlerin dinlenip izlenmesi ve haberlere ilişkin gerekli aksiyonların alınması
hizmetlerini tek bir çözüm paketinde sunuyoruz ve IT yapınız ile entegrasyonunu sağlıyoruz.
Sosyal medyada kurumsal itibarınızın korunması ve arttırılması için bu Sosyal Medya Yönetim Hizmetimizi kullanabilirsiniz. SEO analizi ile kurumunuzu arama motorlarında üst sıralara çıkartıyoruz.